Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)
Ležící dívčí akt, nesignováno, litografie/papír, 19,5 x 40 cm (výřez pasparty), lehce zažloutlý papír, pasparta (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |